BREAKING NEWS

Plagoset polici dhe dy persona të tjerë në Pogradec

Plagoset polici dhe dy persona të tjerë në Pogradec
x

Politike

E cilësoi kryeministre të ardhshme, Spiropali i përgjigjet Kujtim Gjuzit