BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Politike

“E detyron një hall i madh”, Bujar Nishani shpërthen sërish ndaj Lulzim Bashës: Rast unikal në botë

“E detyron një hall i madh”, Bujar Nishani shpërthen

Ish presidenti Bujar Nishani e ka cilësuar Lulzim Bashën si rast unikal në botë i cili formalisht në zyrë edhe kur shumica dërrmuese e anëtarësisë dhe elektorati i asaj partie nuk e do më.

“Vetëm një hall i madh personal e detyron njeriun të sillet kështu! Demokratët kanë për detyrë të zgjidhin hallin e partisë së tyre, jo të Lulzim Bashës”, shprehet Nishani.

Postimi i Nishanit

Lulzim Basha është rasti unikal në botë, i një kryetari partie i cili qëndron formalisht në zyrë edhe kur shumica dërrmuese e anëtarësisë dhe elektorati i asaj partie nuk e do më  dhe shprehet publikisht për këtë.

Vetëm një hall i madh personal e detyron njeriun të sillet kështu !

Demokratët kanë për detyrë të zgjidhin hallin e partisë së tyre, jo të Lulzim Bashës.