BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Politike

"E hoqën nga puna demokratët e qelbur", nuk përmbahet Rama: Ik mos më shqetëso, s'të vjen zor! Largohu menjëherë që këtu

"E hoqën nga puna demokratët e qelbur", nuk përmbahet

Kryeministri Edi Rama takoi të prekurit nga tërmeti në Laç, ku lejoi të flisnin gratë fillimisht pasi mendon se tregojnë problemet e vërteta.

Gjatë takimit Rama pati dhe debate me qytetarët. Njëri nga banorët i ka kërkuar t'i futë bashkëshorten në punë, sepse sipas tij e kanë hequr demokratët e qelbur.

Ky epitet e ka revoltuar kryeministrin i cili i kthehet banorit:

Rama: Leri more demokratët e qelbur, çfarë i keni këto që thoni. S'iu vjen zor, s'iu vjen. Largohu..Ik mos më shqetëso. demokratët e qelur thotë. Largohu boll, s'ke turp.

 

Më të lexuarat