Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Politike

“E kam mik”, pas deklaratave të Ramës për Dakon, reagon Astrit Patozi

“E kam mik”, pas deklaratave të Ramës për Dakon,

Kreu i Bindjes Demokratike Astrit Patozi ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, ku mbroi publikisht Vangjush Dakon, duke e cilësuar mik të tijin edhe nëse dënohej.

Sipas Patozit, mbrojtja që Rama i bën Dakos është njësoj si në kohën e diktaturës, 'ku anëtarët e byrosë politike ishin me Partizanin dhe thërrisnin arbitrat se luan Partizani me Tiranën, i thonin se ti mbaje ndeshjen korrekte, por ne jemi me Partizanin ta dish. Edhe çështja e mbrojtjes që i ka bërë si një mik një eksponenti që ka pasur lidhje me krimin e organizuar dhe me bandat'.

 

Më të lexuarat