BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Politike

E konfirmoi vet, kryeministri Rama zbulon zonën ku do të kandidiojë në zgjedhjet e 25 prillit: Do të jem pjesë e skuadrës së...

E konfirmoi vet, kryeministri Rama zbulon zonën ku do të

Kryeministri Edi Rama konfirmoi edhe një herë sot se do të jetë në listën e Durrësit për zgjedhjet e 25 Prillit. Rama tha gjatë bashkëbisedimit me anëtarët e rinj të PS se ky mandat i tretë do të jetë i veçantë për Durrësin si potencial që nuk është shfrytëzuar siç duhet.

“Unë do jem pjesë e skuadrës dhe ky mandat i tretë do të ketë një vend të veçantë për Durrësin si potencial i pashfrytëzuar.

Sot jemi në një udhëkryq mes të ardhmes dhe të shkuarës me një punë që vazhdon dhe nuk e bën dot askush më mirë se dhe pse ne nuk jemi më të mirë”, tha Rama.

Më të lexuarat