BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Politike

“E kthyen Këshillin Politik si një organizëm seksual”, gafa e Petrit Vasilit para kamerave (VIDEO)

“E kthyen Këshillin Politik si një organizëm

Qëndrimi i dy përfaqësuesve të opozitës jashtëparlamentare në mbledhjen e Këshillit Politik ka zgjatur pak minuta, pasi Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili janë larguar nga tryeza në shenjë proteste.

Mësohet se shkak janë bërë amendimet e propozuara nga PS, ku përfaqësuesit e opozitës kanë refuzuar të diskutojnë mbi to pa marrë më parë ekspertizën e OSBE-ODIHR për çështjen e koalicioneve parazgjedhore.

Gjatë deklaratës për mediat, nënkryetari i LSI ka bërë një gafë, teksa po thoshte se PS po mundohet të kthejë Këshillin në një organizëm konsensual, Vasili u ngatërrua e tha organizëm seksual.

Ndiqni momentin me video në minutën 3:15

Më të lexuarat