Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"E lë punën që sot", Rama i jep përgjigjen që nuk pritej qytetarit

Postuar: 14/03/2019 - 20:46

Në rubrikën e sotme në ERTV, të titulluar “60 sekonda”, një nga ekspertët e ekonomisë shpjegonte rritjen ekonomike. Të shumta ishin reagimet në rrjetin social të kryeministrit Rama. Një nga qytetarët i shprehet Ramës se qeveria po tallet me popullin.
 
Replikat
 
Komentuesi: Perqindja e rritjes Ne zbritje eshte me e Madhe Se perqindja e zbritjes Ne rritje te zbritjes!!Tallni lesht me ket popull tallni
 
Rama: ky popull nuk ka mendjen tende e te atyre qe si ti i harxhojne internetin kot, po ne punojme qe ajo vajza jote e vogel te kete neser nje Shqiperi me te mire, se te ishte per ty e ata me mendjen tende, une i pari e lija punen sot

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 20:57

Një tjetër lëvizje ekstreme e opozitës e drejtuar nga petagogu Arian Galdini, ka guxuar të mos ndikohet nga thirrjet e Bashës dhe Kryemadhit, duke vazhduar kështu aktivitetin e saj poltik.  

Postuar: 20/03/2019 - 20:44

Sipas PD, 14 ish-deputetë ishin të pranishëm mbrëmjen e sotme me banorët e zonës së Unazës së Re.

Postuar: 20/03/2019 - 20:40

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj, ishte e ftuar këtë të mërkurë në emisionin &ldquo

Postuar: 20/03/2019 - 20:21

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho gjatë një bisede televizive në Ora News, është sh

Postuar: 20/03/2019 - 19:58

 Deputeti Myslym Murrizi i ka kthyer një përgjigje të hidhur Presideniti Ilir Meta, pas dekl

Postuar: 20/03/2019 - 19:54

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një postim në rrjetet sociale, tregon se gjatë vi

Postuar: 20/03/2019 - 19:26

Ish deputeti i PD, Klevis Balliu, i është bashkuar protestës së banorëve të Astirit duke deklarua