BREAKING NEWS

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar 24 orët e fundit

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e
x

Politike

"E mbajte fjalën për gratë", Rama batuta me Pjerin Ndreun, Ahmetaj bën komentin epik: Tmerr! Unë erdha 1 orë përpara të bëja stërvitje...

"E mbajte fjalën për gratë", Rama batuta me Pjerin

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar shkollën “Llesh Nik Daka” në Lezhë.

“Në shkollën e rilindur “Llesh Nik Daka”, nga projekti 3D në një realitet mbresëlënës, gati për të pritur 535 nxënës dhe mësuesit e tyre, ku e ku më e bukur e më e fortë dhe me kushte optimale sipas standardeve europiane, njësoj si në shkollat e Bashkimit Europian”.

Ai ka bërë batuta me kryetarin e bashkisë Lezhë , Pjerin Ndreu dhe ministrin e rindërtimit Arben Ahmetaj.

I kam thënë Pjerinit vër gra kryetare njësish, ma ka dëgjuar fjalën", tha Rama.

"E kam mbajt fjalën. Kam edhe të tjera", pasoi Ndreu.

Një tjetër batuta është bërë nga Ahmetaj teksa janë nisur drejt palestrës. Ky i fundit tha se palestra s'ka top basketbolli, duke ngacmuar kryeministrin.

" Palestra është në krahun tjetër", tha Rama.

"Po skanë top basketbolli. Tmerr. Unë erdha 1 orë përpara të bëja stërvitje po skishte top (qeshin)", tha Ahmetaj.

Më të lexuarat