BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Politike

“E PABESUESHME”, Kreshnik Spahiu habitet nga ajo çfarë shikon në profilin e presidentit Ilir Meta: O Zot sa turp!

“E PABESUESHME”, Kreshnik Spahiu habitet nga ajo çfarë

Avokati Kreshnik Spahiu është habitur kur ka hyrë në profilin e presidentit Ilir Meta. “O Zot sa turp: Çdo postim merrte 100 LIKE”, shkruan Spahiu. “Jam i sigurtë që dhe shoferët, gardistët apo bahçevani vilës në Gjirin e Lalzit ka më shumë simpatizantë në Facebook ae presidenti ynë”, shton më tej avokati.

E PABESUESHME:

Sot për herë të parë, pashë Facebookun e Presidentit të Shqipërisë:

O Zot sa turp: Çdo postim merrte 100 LIKE.

Jam i sigurtë që dhe shoferët, gardistët apo bahçevani vilës në Gjirin e Lalzit ka më shumë simpatizantë në Facebook ae presidenti ynë.

Shikoni 4 postimet

“E PABESUESHME”, Kreshnik Spahiu habitet nga ajo çfarë