BREAKING NEWS

Meteorologu i njohur paralajmëron ndryshimin drastik të motit: Ja çfarë do të ndodhë me temperaturat në 5 ditët e ardhshme

Meteorologu i njohur paralajmëron ndryshimin drastik të motit: Ja
x
BREAKING NEWS

“Ka ende shpresë!”, Shqipëria ‘shpartallon’ portën e Izraelit, Uzuni realizon një magji të vërtetë (VIDEO)

“Ka ende shpresë!”, Shqipëria ‘shpartallon’
x
BREAKING NEWS

"Mund të vriten dëshmitarë"/ Çfarë po paralajmëron Ervin Karamuço: Skenarët janë shumë të frikshëm, shpresoj të mos ndodhin

"Mund të vriten dëshmitarë"/ Çfarë po
x
BREAKING NEWS

Çfarë po kërkojnë? Forcat policore blindojnë Vlorën

Çfarë po kërkojnë? Forcat policore blindojnë
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep njoftimin e rëndësishëm: Çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep
x
BREAKING NEWS

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e njohur ruse lëshon alarmin: Katastroftë bërthamore...

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e
x
BREAKING NEWS

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i Transparencës ndryshon sërisht çmimet, ja sa do të shiten karburantet

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i
x
BREAKING NEWS

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e të korruptuarve, zbulon se prokurorët specialë dhe agjentët e BKH po bashkëpunojnë me 20 skuadra të përbashkëta hetimore nga vendet e BE

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e
x

Politike

“E pabesueshme”/ Kreshnik Spahiu publikon foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe zbulon vendimin e papritur të këtij biznesmeni: A ju duket reagim i drejtë?

“E pabesueshme”/ Kreshnik Spahiu publikon foton që po

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi kreshnik Spahiu ka publikuar një foto në rrjetet sociale, përmes së cilës tregon vendimin që ka marrë një biznesmen në Kosovë pas mosliberalizimit të vizave.

Ai ka vendosur një tabelë në hyrje të lokalit të tij, përmes së cilës njofton se ndalon hyrjen në biznesin e tij të qytetarëve të BE-së.

“E PABESUESHME: Akt-Patriotik: Mosliberalizimi i vizave, lokali në Kosovë ndalon hyrjen e qytetarëve të BE-së

A ju duket reagim i drejtë…..?”, shkruan krahas fotos Spahiu.

“E pabesueshme”/ Kreshnik Spahiu publikon foton që po