BREAKING NEWS

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela reagon pas deklaratës tronditëse të ish-këshilltarit Bolton dhe zbulon çfarë e pret presidentin

“Do ndodhë shumë shpejt”, Spartak Ngjela reagon pas
x

Politike

"E papranueshme? Kjo sipas mendimit tuaj, apo sipas Uliksit?", Ilir Meta kapet me gazetaren

"E papranueshme? Kjo sipas mendimit tuaj, apo sipas Uliksit?", Ilir

Presidenti Ilir Meta tha se nuk ka afat kushtetues për Presidentin në lidhje me kohën që duhet për të zgjedhur kandidatët për anëtarë në Gjykatën Kushtetuese.

Gjatë daljes për mediat Meta ka thumbuar edhe Ulsi Manjën.

Pjesë nga biseda

Gazetarja: Ju sot keni dekretuar dhe keni thënë se zgjodhët Xhaferllarin, pasi Kuvendi kishte ezauaruar listën, e cila është një kandidate e papranueshme…

Meta: Kjo sipas mendimit tuaj?

Gazearja : Dhe sipas maxhorancës

Meta: Po sipas Uliksit (i referohet Ulsi Manjës)