BREAKING NEWS

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e Posaçme merr vendimin për Nuredin Dumanin, pasi ‘zbërtheu’ prapaskenat e errëta të bandave që veprojnë në vendin tonë

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e
x
BREAKING NEWS

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon Berishës e Metës foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe i ‘thumbon’ ashpër: Nuk paska qenë aq budalla Enveri...

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon
x
BREAKING NEWS

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në banjë, unë përkëdhela ...’, Dumani zbardh detaje të rënda për grabitjen e shtëpisë së emrit të njohur! U veshën si policë të anti-drogës për të grabitur 500 mijë euro

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në
x
BREAKING NEWS

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep dëshminë e tij ish zyrtari i lartë i Policisë, Leonard Palushi që u arrestua nga personat VIP me urdhër të SPAK

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep
x
BREAKING NEWS

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë, ish-kryeministri pranon se padia e tij ndaj Blinken nuk mund të merret në shqyrtim dhe sulmon deputetin e CDU

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë,
x
BREAKING NEWS

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës së SHQUP, rrezikon t’i ndërpriten dritat dhe uji, “Rithemelimi” nuk njihet nga institucionet

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për të hetuar Berishën dhe Metën, PS ka përgjegjësi politike për zyrtarët e korruptuar që kanë rënë në burg

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga politika, SPAK gati fletë-arrestet për ministra, kryebashkiakë dhe drejtorë të lartë të përfshirë në abuzime me tenderat

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga
x

Politike

E papritur/ Floriana Garo fluturon drejt SHBA-së pasi iu bashkua ‘Foltores’ së Sali Berishës, zbulon çfarë po organizon (FOTO)

E papritur/ Floriana Garo fluturon drejt SHBA-së pasi iu bashkua

Moderatorja Floriana Garo, e cila mban postin e drejtoreshës së Komunikimit të ‘Foltores’ së ish-kryeministrit Sali Berisha, ka vendosur ta promovojë këtë lëvizje edhe në SHBA.

Ajo ka ndarw disa foto ku shihet krah aktivistes shqiptaro-amerikane Evi Kokalari. Ato në SHBA kanë zhvilluar një takim me disa shqiptarë që jetojnë në SHBA, teksa shkruan se ata e mbështesin “Foltoren”dhe se një e tillë fo të zhvillohet dhe në Easr Coast.

“Nje mbremje e mrekullueshme mbreme mes shqiptareve te Amerikes ne Neë York! Foltorja ka nje mbeshtetje te jashtezakonshme ketu e te gjithe duan te kontribuojne e te jene pjese e revolucionit qe na pret. Se shpejti do te kemi nje Foltore edhe me Shqiptaret e East Coast!  #foltorja  #11dhjetor2021” shkruan ajo në postimin e saj.

Nuk dimë sesi mund të zhvillohet kjo “Foltore” në SHBA, pasi ish kryeministrin  Sali Berisha është shpallur “non grata” së bashku me familjen e tij.

Më të lexuarat