BREAKING NEWS

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të reformës në drejtësi, Meta-Berisha dyshja më e shqetësuar

Fatos Klosi dhe Petro Koçi: DASH goditje nën brez armiqve të
x

Politike

E papritur! Gjobitet Lëvizja Vetëvendosje, ja arsyeja

E papritur! Gjobitet Lëvizja Vetëvendosje, ja arsyeja

Drejtori i Inspekcionit në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri bën me dije se është gjobitur me 2 mijë euro Lëvizja Vetëvendosje.

Ai ka thënë se në hapësirë të mbyllur është bërë grumbullimi i njerëzve dhe shumica e tyre kanë qenë pa maska.

Postimi i tij i plotë:

Askush mbi ligjin!

As VV!

Grumbullim i njerëzve në hapësirë të mbyllur. Shumë prej tyre pa maska!

Ndryshe me nga 2 mijë euro janë gjobitur edhe PDK, LDK e AAK. As këto parti nuk i kanë respektuar masat antiCOVID.

Më të lexuarat