BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Politike

E paralajmëroi, kryeministri Rama del në konferencë të jashtëzakonshme nga Kryesia e Kuvendit për miratimin e Reformës Zgjedhore (VIDEO-LIVE)

E paralajmëroi, kryeministri Rama del në konferencë të

Sikurse e paralajmëroi, kryeministri Rama po jep një konferencë për shtyp nga Kryesia e Kuvendit, ku janë të pranishëm edhe gazetarët.

Kjo dalje publike e Ramës vjen pas miratimit nga Komisioni i Ligjeve të marrëveshjes për reformën zgjedhore. Rama paralajmëron se do t’iu jap përgjigje të gjitha ‘përseve’ në këtë proces.

“KRYESIA E KUVENDIT - Mbi draftin e sapomiratuar në Komisionin e Ligjeve me votat e shumicës socialiste, në respekt 100% të marrëveshjes me opozitën jashtëparlamentare dhe për “PËRSETË" e tjera të procesit të Reformës Zgjedhore”, shkruan Rama krahas videos.

Më të lexuarat