Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Debati për listat e hapura, Rama PARALAJMËRON opozitën: Këtë gjë harrojeni!

Debati për listat e hapura, Rama PARALAJMËRON opozitën:
x

Politike

E paralajmëroi në Kuvend, Myslim Murrizi çon në SPAK ministrin Sandër Lleshaj (AKUZA)

E paralajmëroi në Kuvend, Myslim Murrizi çon në SPAK

Deputeti Myslim Murrizi, është paraqitur në SPAK, ku ka depozituar një kallëzim për tenderin e uniformave që është kryer në Ministrinë e Brendshme.

Sjellim në kujtesë që Murrizi e paralajmëroi këtë padi në Kuvend, gjatë të mërkurës së kaluar, ku u përplas dhe me ministrin Lleshaj, për atë që sipas tij, fle gjumë ndërkohë që poshtë hundës së tij kalojnë akte korrupsioni.

Sipas Murrizit tenderi i Uniformave iu dha një kompanie që kishte si objekt në QKB, pastrimin e dherave, që nuk kanë asnjë lidhje me atë që kanë fituar.

Më të lexuarat