BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Politike

"E pranoi gabimin", ish-deputeti i PS-së zbulon se çfarë do të ndodhë me Ilir Metën

"E pranoi gabimin", ish-deputeti i PS-së zbulon se

Ish-deputeti socialist Alfred Peza tha se Partia Sociliste do ta çojë deri në fund procesin për shkarkimin e Presidentit të Republikës.

“Peza tha se sonte Meta e pranoi gabimin. Gaboi me atë që bëri me 30 qershor” u shpreh Peza në Open.