BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Politike

E pyetën nëse kishte shkuar në Kosovë me jelek antiplumb, Rama u jep përgjigjen EPIKE gazetarëve: Sot ua kisha provuar me qejf, ju e dini se ...(Plasin të qeshurat)

E pyetën nëse kishte shkuar në Kosovë me jelek antiplumb,

Kryeministri Edi Rama gjatë një konference për shtyp në Kosovë  është  pyetur nga gazetarët lidhur me zërat se ditën e djeshme kur mbërriti kishte veshur jelek antiplumb.

Rama me një batutë tha se për dje s’ua provon dot ndërsa sot do ta bënte me qejf.

“Dje s’jua provoj dot sot ua kisha provu me qejf, se e dini  që unë nuk e kam problem trupin tim e kam provuar në kohë të padyshimta.(gazetarët qeshin)

Aman më lini kur të shkoj në tiranë të dëgjoj nga këto. Mos i sillni deri këtu lajmet nga puseta e Saliut deri këtu se dua të kem punë dhe me Saliun. Çhyn këtu antiplumbi.