BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Politike

E RËNDËSISHME/ Rama prezanton programin e ripunësimit, u jep një tjetër mundësi qytetarëve që kanë humbur punën gjatë pandemisë

E RËNDËSISHME/ Rama prezanton programin e ripunësimit, u jep

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar programin e qeverisë për nxitjen e punësimit. “Kushdo që ka larguar punonjës për shkak të pandemisë COVID 19 dhe ka ende për të ripunësuar, le të shohë edhe këtë dritare të re! Duke i ripunësuar, mund te? pe?rfitohen page? dhe kontribute deri ne? 1 vit!”, shkruan Rama, dukë bërë me dije se 3 programet për stimulimin e bizneseve janë hapur.

Postimi i Ramës

Nis zbatimi i programit të qeverisë për nxitjen e punësimit!

Kushdo që ka larguar punonjës për shkak të pandemisë COVID 19 dhe ka ende për të ripunësuar, le të shohë edhe këtë dritare të re!

Duke i ripunësuar, mund te? pe?rfitohen page? dhe kontribute deri ne? 1 vit!

3 programet për stimulimin e bizneseve, që do të ripunësojnë të larguarit nga puna në datat 10 mars-23 qershor janë hapur:

Aplikimet bëhen ne? e-Albania duke klikuar këtu ????https://e-albania.al/eAlbaniaServices/UseService.aspx…

Shpejt, pa radhë, pa kosto

Më të lexuarat