Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“E shohin Shqipërinë si parajsë seksi!”, Kryemadhi iu nxjerr 'të palarat' ndërkombëtarëve

Postuar: 21/03/2019 - 13:15

Tre orë nga nisja e protestës së opozitës, ish-deputetët dhe drejtuesit e PD-së dhe të LSI-së janë ulur në shesh së bashku me qytetarët.

Në një prononcim për mediat, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u shpreh se qytetarët janë të papunë dhe të pashpresë.

“Ne të papunë jemi, pyesni nëse ka ndonjë të punësuar nga kjo qeveri këtu. Protestuesit nuk kanë bërë akte dhune, janë provokuar nga policia”, u shpreh Kryemadhi.

Ndërsa nuk la pa komentuar dhe përfaqësuesit e OSBE-së në vendin tonë, teksa shtoi: Unë nuk përgjigjem për njerëz që e shohin Shqipërinë si parajsë seksi dhe parajsë parash.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2019 - 09:42

Kolegji Zgjedhor vendosi që partia e Idajet Beqirit të marrë pjesë me dhunë në votimet e thirrura nga Partia Socialiste.

Postuar: 25/06/2019 - 09:35

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ka reaguar pas deklaratave te fundit te selisë blu për 30 qersho

Postuar: 25/06/2019 - 09:31

Kreu i shtetit, Ilir Meta pas konferencës së lajmëruar në orën 8 të mëngjesit, pasi ka dhënë mesa

Postuar: 25/06/2019 - 09:30

Anëtari i bordit drejtues të Bindjes Demokratike, Fabian Topollaj, i ftuar në Vizion Plus ka kome

Postuar: 25/06/2019 - 09:30

Ndërkohë që presidenti Meta doli në një konferencë të jashtëzakonshme pas vendimit të Kolegjit Zg

Postuar: 25/06/2019 - 09:29

Në konferencën e jashtëzakonshme pas vendimit të djeshëm të Kolegjit Zgjedhor, presidenti Ilir Me

Postuar: 25/06/2019 - 09:28

Presidenti Ilir Meta i cilësoi zgjedhjet e 30 qershorit si partiake, duke shtuar se nuk ka ndërme