BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x
BREAKING NEWS

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe paralajmërojnë trazira gjatë protestës së sotme, sulmojnë Ramën dhe i kërkojnë të mos provokojë protestuesit, Noka kërcënon policinë

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe
x
BREAKING NEWS

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën e Parlamentit apo skenar dhune? Shikoni çfarë po ndodh në tarracën e Kuvendit disa orë para protestës së opozitës (VIDEO)

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën
x
BREAKING NEWS

Berisha 2 orë tubim para Kryeministrisë, policia përgatitet për skenare dhune, ja çfarë do të ndodhë sot në protestë dhe lëvizja e papritur e Ramës

Berisha 2 orë tubim para Kryeministrisë, policia përgatitet
x
BREAKING NEWS

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit, refuzojnë hapjen e dosjeve, 71 zyrtarë që aplikuan për SPAK rezultuan “spiunë

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit,
x
BREAKING NEWS

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë! Ja sa para janë sekuestruar

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë!
x
BREAKING NEWS

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të parandalojnë një “Luftë të Tretë Botërore”, ja 3 shtetet ku mund të shpërthejë një konflikt i armatosur

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të
x

Politike

“E tmerrshme”/ Shtanget Roland Bejko, reagon i revoltuar dhe plas deklaratën e fortë për Sali Berishën: Kjo është kriminale! Tirani hesapi!

“E tmerrshme”/ Shtanget Roland Bejko, reagon i revoltuar dhe plas

Gjatë një takimi në Lezhë një demokrat që u prezantua si ish-oficer i Gardës, i tha dje Berishës se atë e do më shumë sesa fëmijët e tij. Ndërsa për Gazment Bardhin dhe Lulzim Bashën, demokrati i Matit u shpreh se janë “lepuj që i hamë më dhëmbë”.

Pas kësaj deklarate ka ardhur reagimi i fortë i Sekretarit për Çështjet Vendore në Partinë Demokratike Roland Bejko.

“"Përpara për një PD më të fortë, më të madhe, më të bashkuar!"

Me siguri shqiptarët mezi presin që ta votojnë këtë bandën e Arturo Ui që t(a)ë ha me dhëmbë...”, shkruan me ironi Roland Bejko.

“E tmerrshme”/ Shtanget Roland Bejko, reagon i revoltuar dhe plas

“E tmerrshme nuk është ajo çfarë ka thënë ky ujku i maleve me fytyrë njeriu, por e qeshura dhe mungesa e distancimit prej tij e plakut Arturo Ui... kjo është kriminale. Plaku duke mos u distancuar, jo vetëm që e ka aprovuar ça thot ky ujku, por ky veprim frymëzon për dhunë dhe të tjerë uqër ndaj të ndryshmëve në PD.... Tirani hesapi!”, shkruan më tej Bejko.

“E tmerrshme”/ Shtanget Roland Bejko, reagon i revoltuar dhe plas

Më të lexuarat