BREAKING NEWS

Ndërron jetë kompozitori i njohur Avni Mula

Ndërron jetë kompozitori i njohur Avni Mula
x

Politike

“E vërteta do të dalë mbi shpifjen”, Elisa Spiropali lëshon paralajmërimin e fortë: E kthyen në mish-mash! (FOTO)

“E vërteta do të dalë mbi shpifjen”, Elisa Spiropali

Ministrja Elisa Spiopali teksa ka publikuar disa pamje nga takimi me forumin rinor në Kamëz, nuk ka lënë pa ‘thumbuar’ edhe opozitën.

Spiropali paralajmëron se e vërteta do të dalë mbi shpifjen dhe nuk do të ndalen për transformimin rrënjësor të Kamzës.

“Kamëz - Me forumin rinor, angazhimi i të cilëve në Partinë Socialiste na shton forcën dhe vendosmërinë për të çuar përpara punët e mira. Ata zgjedhin të ardhmen dhe nuk përtypin çorbën politiko-mediatike që për 30 vjet i ktheu në mish për topin elektoral, pa shpresë, pa qytet, pa të ardhme.

Në #25Prill nuk bëjmë pas që transformimi rrënjësor i Kamzës të mos ndalet dhe e vërteta të dalë mbi shpifjen.

PS3PërShqipërinëQëDuam

#QARKUTIRANË”, shkruan Spiropali.