Politike

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ditën e sotme ka zgjedhur ta kalojë më ndryshe. Yuri Kim ka publikuar foto e video afër një burri të moshuar i cili po i binte çiftelisë. Si duket në pamjet e publikuara, ambasadorja po i shijon shumë tingujt e çiftelisë teksa shfaqet e qeshur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yuri Kim (@usambalbania) on

Më të lexuarat