BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Politike

“Edhe Gjermania ka mungesë në mjekë”, deputetja socialiste njofton ndërtimin e një godine të re

“Edhe Gjermania ka mungesë në mjekë”, deputetja

Deputetja socialiste Klodiana Spahiu u shpreh se ashtu sikurse edhe Shqipëria, edhe gjermania ka mungesë mjekësh.

Ndërkohë ajo u kundërshtua nga mjeku Erion Dasho që tha se Gjermania ka 7 mjekë për 1000 banorë, ndërsa Shqipëria 1 për 7000 mijë banorë.

Spahiu: Nëse themi se sot kemi mungesa në mjekë dhe në infermierë, të gjitha vendet e tjera kanë mungesa të tilla, dhe për këtë të jeni të sigurt. Edhe Gjermania ka mungesë në mjekë e infermierë.

Dasho: Gjermania ka 7 mjekë për 1000 banorë. Shqipëria ka 1 për 7000 mijë banorë. Kjo është demagogji.

Spahiu: Sot bëhet një godinë e re dhe rikonstrukturohet ajo e vjetra.