BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Politike

“Edhe të vdekurit i trazojnë me luftën e tyre qorre për pushtet”, kryeministri Rama publikon videon dhe i jep ‘shuplakën’ e fortë opozitës

“Edhe të vdekurit i trazojnë me luftën e tyre qorre

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm  një video nga spitali i ri i fëmijëve në Durrës. Rama nuk i ka  kursyer as ironitë për sulmet e opozitës sa i takon pandemisë së COVID-19.

Kreu i qeverisë shkruan se opozita ‘trazon dhe të vdekurit me luftën e tyre qorre për pushtet’.

MESAZHI I RAMËS

MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje nga Spitali i ri i Fëmijëve #Durrës ku shihet qartë dallimi mes errësirës që trashëguam, prej atyre që edhe të vdekurit i trazojnë me luftën e tyre qorre për pushtet dhe ambicies tonë, për shëndetësinë e #ShqipërisëqëDuam ju uroj të gjithëve një të dielë të mbarë

Më të lexuarat