Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Edhe ti shpifje kur ishe në opozitë dhe asnjë i dënuar”, qytetari ia plas në sy Ramës

Postuar: 12/10/2018 - 17:19

Postimi i sotëm në Facebook-un e kryeministrit Rama në lidhje me propozimin se ministrat dhe deputetët e Partisë Socialiste nuk do të tolerojnë më asnjë shpifje ka marrë komente të pafundme nga ndjekësit e Ramës.

Një nga ata i kujton kohën kur ishte në opozitë dhe akuzat që ai bëntë.

Replikat

Qytetari: Deri sot nuk ka Shqipëria në historin e saj që të dënohen njerëz të pushtetit.!! Edhe ti quhesh shpifes sepse shume akuza bëje kur ishe në opozit dhe asnjë i denuar,?! Per këte ke ndonjë pergjigje.?!

Rama: Pyetje e lodhur shume kjo Emirjan, sepse per denimet nuk pyetet kryeministri, as qeveria dhe as partia, po Drejtesia!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/10/2018 - 18:40

A do të ketë një marrëveshje të dytë Rama-Basha pas asaj së 17 Majit 2017? Për këtë sh-kryeministrin Sali Berisha shprehet se ky skenar nuk do të ndodhë.

Postuar: 18/10/2018 - 18:35

I larguari nga Partia Demokratike, Astrit Patozi ka replikuar kryeministrin Rama pë paketën ant

Postuar: 18/10/2018 - 18:26

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka reaguar pas kalimit në Kuvend, të projektligjit për shndërrimi

Postuar: 18/10/2018 - 18:18

Pasditen e sotme në një aktivitet për mbylljen e sezonit turistik të mbajtur në Durrës, Ministri

Postuar: 18/10/2018 - 18:15

Ministri i Turizmit, Blendi Klosi, ishte sot i pranishëm në aktivitetin e mbylljes së sezonit ver

Postuar: 18/10/2018 - 17:45

 Kuvendi është njoftuar zyrtarisht për katër vakancat e krijuara në Komisionin Qendor të Zgj

Postuar: 18/10/2018 - 17:40

Pasi kryeministri Edi Rama postoi pak më parë një video ku bënte check-up-in falas në poliklinikë