BREAKING NEWS

Bill Gates nxjerr kokën, kërkon që gjithë popullsia botërore të marrë vaksinën ndaj koronavirusit, cilat janë interesat e manjatit amerikan?

Bill Gates nxjerr kokën, kërkon që gjithë popullsia
x

Politike

“Edi Rama çfarë je duke fshehur këtë herë?”, Gazment Bardhi i publikon videon kryeministrit dhe hedh akuzat e rënda: Është alarmante!

“Edi Rama çfarë je duke fshehur këtë

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi pyet kryeministrin Edi Rama se çfarë po fsheh. Në një postim në “Facebook”, ku publikon dhe një video me deklaratat e kryeministrit, Bardhi shkruan se jemi mes vendeve me riskun më të lartë dhe numrin më të ulët të testimeve.

“Është alarmante që jemi mes vendeve me riskun më të lartë dhe numrin më të ulët të testimeve! Rama po gënjen sërish!

Çfarë po ndodh, pse është kaq i ulët numri i testimeve dhe cila është shifra reale e tamponëve që ka në dispozicion sistemi shëndetësor?

Edi Rama çfarë je duke fshehur këtë herë?”, shkruan Bardhi.

Më të lexuarat