BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Politike

“Edi Rama është misionar i...”, Kreshnik Spahiu bën deklaratën e fortë

“Edi Rama është misionar i...”, Kreshnik Spahiu bën

Ish- kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu u shpreh mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘OPEN’ se kryeministri Edi Rama është misionar i amerikanëve, ndërsa tha se edhe takimet me Vuçiç dhe Erdogan i bën me “lejen” e amerikanëve.

“Edi Rama është misionar i amerikanëve edhe në takimet me Vuçiçin edhe në takimet me Erdoganin”, tha Kreshnik Spahiu.

Më të lexuarat