BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal ndaj presidentit, akuzohet së bashku me Kryemadhin për fshehje pasurie, në “filtër” dhe 8 zyrtarë të LSI

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal
x
BREAKING NEWS

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të PD dhe si do e përzërë Sali Berishën pasi gjykata të rrëzojë “Foltoren”

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të
x
BREAKING NEWS

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të “trazojnë” politikën shqiptare pas 24 korrikut

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të
x

Politike

Edi Rama: Këtë vit e kam tradhtuar Juventusin, ja pse

Edi Rama: Këtë vit e kam tradhtuar Juventusin, ja pse

Gazetari Denis Dyrnjaja i bëri një pyetje kryeministrit Edi Rama në emisionin e sotëm në Open në Top Channël, që bëri këtë të fundit të thoshte se “kishte tradhtuar Juventusin”.

Dihet që kryeministri është tifoz i flaktë i bardhëezinjve, por ai tregoi se ka bërë “flirte” në momente të caktuara me skuadra të tjera.

Dyrnjaja: Pse je kaq i painteresuar për futbollin shqiptar?

Rama: “Atë që kam bërë unë për futbollin shqiptar s’e ka bërë asnjë kryeministër, dhe veprat janë aty.

A e kishit imagjinuar ju ndonjëherë që në Shqipëri do luhej një finale e UEFA-s në Shqipëri?

Se kollaj është të thuash që Shqipëria është kështu e ashtu por shihni veprat.

Juventusin e kam tradhtuar, këtë vit jam me Romën se kam mik Mourinho-n. Edhe dikur kam bërë flirt me Inter-in e Mourinho-s,” tha Rama.

 

Më të lexuarat