BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Politike

Edi Rama “zhvishet” nga kostumi i kryeministrit, fotografohet në supermaket duke blerë...(FOTO)

Edi Rama “zhvishet” nga kostumi i kryeministrit, fotografohet

Edi Rama këtë të diel është fotografuar duke bërë pazar në një supermarket në Tiranë.

I veshur me bluzë të bardhë ai është fotografuar në stendën e fruta perimeve ku duket se po blen disa domate.

E ndërsa detyra e tij shtetërore e është ajo në krye të punëve të qeverisë, kur kthehet në familje mbetet ajo e kryefamiljarit të cilit i duhet të ndihmojë familjen pse jo dhe duke bërë pazarin.

E mesa duket këtë të dielë kryeministri ka vendosur ti kushtohet familjes.

Edi Rama “zhvishet” nga kostumi i kryeministrit, fotografohet

 

Më të lexuarat