Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Elisa Spiropali e pranishme në Asamblenë e Partisë Socialiste në Kavajë, zbulohet çfarë do të nisë së shpejti

Postuar: 11/09/2019 - 21:55

Mbrëmjen e sotme është zhvilluar Asambleja e Partisë Socialiste në Kavajë. Mësohet se në këtë takim ka qenë edhe e deleguara e Partisë Socialiste dhe njëkohësisht ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali.

Mësohet se gjatë takimit është diskutuar situata politike në vend dhe ecuria e drejtimit të Bashkisë Kavajë pas zgjedhjeve të 30-qershorit.Njëkohësisht bëhet me dije se do të nisë puna për risktrukturimin e degës së PS-së në qytetin e Kavajës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 23:59

Prej kohësh flitet se Basha është finacuar nga Xhorxh Soros në Universitetin e Uhtretit në Belgjikë.

Postuar: 16/09/2019 - 23:16

Deputeti socialist Alket Hyseni tha se brenda pak javësh do të nisë punën SPAK.

Postuar: 16/09/2019 - 22:55

Kryeministri Edi Rama ka mohuar se do të japë dorëheqjen nëse negociatat me Bashkimin Europian nu

Postuar: 16/09/2019 - 22:40

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj teksa komentoi procesin e hapjes së negociatave tha se kanc

Postuar: 16/09/2019 - 22:34

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi i ka dalë në "mbrojtje" presidentit Il

Postuar: 16/09/2019 - 22:28

Ish deputeti i PD-së, Ervin Salianji, është përplasur ashpër në debat me botuesin e “Shqipt

Postuar: 16/09/2019 - 22:25

Avokat Spartak Ngjela ka bërë një koment të gjatë në rrjetet sociale për psikologjinë e krimit dh