BREAKING NEWS

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e antimafias italiane, paralajmëron Artan Hoxha dhe zbulon emrin kush është ‘peshku i madh’

‘Pa shiko sa të thella qenkan punët!’, përgjimet e
x

Politike

Elisa Spiropali parashikon fitore në 25 prill, tregon edhe çfarë do të ndodhë brenda dhjetorit: Të jeni të sigurt që premtimi do të mbahet...

Elisa Spiropali parashikon fitore në 25 prill, tregon edhe

Ministrja Elisa Spiropali u shpreh se brenda dhjetorit përfundojnë 500 shtëpi individuale.

Sipas saj, të gjitha shtëpitë që ka premtuar qeveria do të bëhen.

“PS nuk do të ketë as stanjacion, as revolucion, por vetëm fitore. Këtë mund ta nxirrni me 26 prill. Brenda dhjetorit përfundojnë 500 shtëpi individuale. Të gjitha shtëpitë që kemi premtuar do të bëhen dhe të gjithë qytetarët nuk do t’i lëmë vetëm.

Të jeni të sigurt që rindërtimi nuk do të jetë karta jonë e zgjedhur se nuk zgjodhëm të kishim një tërmet dhe një pandemi, por do të gjykohemi për reagimin që kemi bërë. Kemi pasur një reagim rekord dhe të përgjegjshëm”, tha ajo në Ora News.