BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Politike

Elisa Spiropali publikon për herë të parë foto të djalit të saj, i bën dedikimin e bukur: 9 muaj në dritë!

Elisa Spiropali publikon për herë të parë foto të

Ministrja Socialiste Elisa Sipropali është shumë e rezervuar për jetën private dhe rrallë herë shfaq imazhe të fëmijëve të saj.

Së fundmi, deputetja ka publikuar një foto ku mban djalin e saj në prehër, i cili sot bën plot 9 muaj që nga dita kur ka ardhur në jetë.

“9 muaj në bark, 9 muaj në drit”– shkruan Spiropali krahas fotos së ngrohtë ku mban në prehër djalin.\

Elisa Spiropali publikon për herë të parë foto të