BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Politike

Elisa Spiropali publikon videon e Gazment Bardhit dhe Monika Kryemadhit që po qarkullon me shpejtësi

Elisa Spiropali publikon videon e Gazment Bardhit dhe Monika Kryemadhit që

Ministrja e Shtetit, Elisa Spiropali ka publikuar një video që po shpërndahet me shpejtësi në rrjet për përfaqësuesit e opozitës, më konkretisht me Monika Kryemadhin dhe sekretarin e Përgjithshëm të PD për gabimet e bëra në matematikë.

Spiropali shkruan: Aleanca Aritmetike

Më të lexuarat