BREAKING NEWS

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk përmbahet Artan Hoxha, i bën kërkesën e papritur kryeministrit Rama për situatën në Kakavijë: Pse, vetëm greket i ha COVID-19?!

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk
x

Politike

Emergjencat në Gjykatën e Lartë, KLGJ tregon 3 mundësitë për zgjidhjen e situatës

Emergjencat në Gjykatën e Lartë, KLGJ tregon 3

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka zhvilluar një mbledhje për emergjencën e ngërçit në Gjykatën e Lartë.

KLGJ po shqyrton 3 mundësitë për zgjidhjen e situatës në Gjykatën e Lartë.

Mundësia e parë është delegimi i gjyqtarëve, mundësia e dytë është transferimi i përkohshëm i gjyqtarëve dhe mundësia e tretë është caktimi i gjyqtarëve për çështje të caktuara.

Më të lexuarat