BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Politike

Emërimi i Flackenstain si  këshilltari i Gramoz Ruçit, numri 2 i PD-së ka një shqetësim

Emërimi i Flackenstain si  këshilltari i Gramoz Ruçit,

Emërimi i Knut Flackenstain si këshilltar i kryetarit të Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, solli reagime dhe komente të shumta përgjatë ditës së sotme.

Për këtë ka reaguar edhe nënkryetari i PD, Edi Paloka.

Ai pyet me ironi se me çfarë page do të paguhet këshilltari i ri i Ruçit, a do të ketë të njëjtjën rrogë që merrte në të zezë, apo të të paguhet nga taksat e shqiptarëve.

Postimi:

Jam kurioz te di ; ky “keshilltari” me i fundit , nga tani qe do jete zyrtarisht ne bordero, do paguhet me te njejten rroge qe merrte ne te zeze apo do ja mbajne taksat ?
Pyes me qe edhe ky do paguhet nga taksat e mia...