BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Politike

Emrat e qeverisë “Rama 3”, Idajet Beqiri komenton vendimin e kryeministrit për t’ia besuar Drejtësinë Ulsi Manjës: Për aq kohë sa nuk ka vendim gjykate nuk mund të aludohet. Ministrave të rinj do u duhet më shumë kohë për...

Emrat e qeverisë “Rama 3”, Idajet Beqiri komenton vendimin e

Lidhur me qeverinë “Rama 3”, avokati Idajet Beqiri tha se lëvizja e ministrave në konceptin intelektual dhe përgatitor nuk kanë ndryshim të madh mes tyre, por shtoi se ministrave të rinj do u duhet më shumë kohë për t’u mësuar me punën dhe stafin e ri, ndërkohë që ata të larguarit e kishin krijuar një farë eksperience. Sa për emrin e Ulsi Manjës si ministër Drejtësie, emri të cilit ka dalë në përgjimet e dosjes 184 në Dibër për zgjedhjet e parakohshme lokale të 2016, për Beqirin për aq kohë sa nuk ka vendim gjykate nuk mund të aludohet, ndërsa shtoi se ‘politika shqiptare e ka traditë përbaltë sa të mundesh se diçka do mbesë”.