Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘Ëndrrat mbeten të tilla nëse nuk veproni’, Linda Rama zbulon projektin që do zhvillojë së shpejti

Postuar: 12/07/2019 - 18:01

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një udhëtim të saj.

Linda shkruan se në datat 13 dhe 14 korrik do të jetë në Londër për të marrë pjesë në Samitin Botëror të Gruas.

Postimi i Linda Ramës

“Ëndrrat mbeten ëndrra nëse nuk veproni!”-shkruan Linda Rama në postim.

Mësohet se Linda Rama do të jetë një nga folëset e samitit, duke u prezantuar si ekonomiste dhe gruaja e kryeministrit, ndërsa tema e saj do të jetë mbështetja që i jep grave dhe vajzave të tjera.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2019 - 23:59

Kryeministri Edi Rama ka nisur aksionin pas mos hapjes së negociatave me BE.

Postuar: 21/10/2019 - 23:52

Kreu i LZHK-së, Dashmair Shehi  tha se është i gatshëm për të hyrë në zgjedhje të parakohshm

Postuar: 21/10/2019 - 23:45

Deputeti socialist Taulant Balla tha se Partia Socialiste nuk mbron askënd, por vë drejtësinë të

Postuar: 21/10/2019 - 22:55

Deputeti socialist Taulant Balla u shpreh se Kodi i Ri Zgjedhor do të votohet deri në fund të kët

Postuar: 21/10/2019 - 22:33

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma tha se opozita ia la të gjitha pushtetet Edi Ramë

Postuar: 21/10/2019 - 22:20

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi  tha se kryeministri Rama po synon që çdo pushtet ta ketë nën

Postuar: 21/10/2019 - 22:15

Gazeta prestigjioze amerikane Financial Times ka sulmuar në mënyre të ashpër vendimin e Këshillit