BREAKING NEWS

E bujshme! Mjekët izraelitë zbulojnë ilaçin kundër diabetit

E bujshme! Mjekët izraelitë zbulojnë ilaçin kundër
x

Politike

‘Ëndrrat mbeten të tilla nëse nuk veproni’, Linda Rama zbulon projektin që do zhvillojë së shpejti

‘Ëndrrat mbeten të tilla nëse nuk veproni’, Linda

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një udhëtim të saj.

Linda shkruan se në datat 13 dhe 14 korrik do të jetë në Londër për të marrë pjesë në Samitin Botëror të Gruas.

Postimi i Linda Ramës

“Ëndrrat mbeten ëndrra nëse nuk veproni!”-shkruan Linda Rama në postim.

Mësohet se Linda Rama do të jetë një nga folëset e samitit, duke u prezantuar si ekonomiste dhe gruaja e kryeministrit, ndërsa tema e saj do të jetë mbështetja që i jep grave dhe vajzave të tjera.