Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Eni Vasili pyet Berishën nëse shpif, ish kryeministri i jep përgjigjen epike

Postuar: 22/10/2018 - 22:42

Mbrëmjen e sotme ish-kryeministri Sali Berisha është i ftuar në studion e emisionit “Open” ku po flet për operacionet e Policisë në fundjavë është  pyetur nga gazetarja Eni Vasili nëse gënjen apo shpif për deklaratat që ai bën, ndërsa ish kryeministri i përgjigjet me të qeshur:

 
"Mundet se jam politikan por kurrë nuk e bëj me qëllim"

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/03/2019 - 11:11

Bënë xhiron e rrjetit ditën e djeshme fotot e kreut të PD Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama duke fjetur në avion.

Postuar: 22/03/2019 - 10:59

Rudina Hajdari mori dje pjesë në Kuvend për herë të parë që pas vendimit drastik të opozitës për

Postuar: 22/03/2019 - 10:38

Një ditë pas protestës së djeshme para Kuvendit, Lulzim Basha po pret një zyrtar të lartë.

Postuar: 22/03/2019 - 10:29

Ish-Presidentit Bamir Topi e vlerëson situatën politike si mjaft kritike për vendin.

Postuar: 22/03/2019 - 10:01

Ish-ministri i Jashtëm shqiptar Paskal Milo, duke iu referuar deklaratave të Presidentit Meta se

Postuar: 22/03/2019 - 09:20

Shtetet e Bashkuara të Amerikës i kanë dërguar një mesazh të qartë dje presidentit Ilir Meta.

Postuar: 22/03/2019 - 09:17

Ish deputeti demokrat Tritan Shehu ka kujtuar sot 22 Marsin e 1992 kur për Shqipërinë, sikurse th