BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Politike

Erion Braçe publikon foton i gjakosur dhe sulmon ashpër Sali Berishën: Dua ta harroj, por kufoma kriminale nuk më lë, merret akoma me politikë

Erion Braçe publikon foton i gjakosur dhe sulmon ashpër Sali

Deputeti Erion Braçe kujton 26 Majin e vitit 1996, kur në Shqipëri mbaheshin zgjedhje. Me foton e  tij, i gjakosur, Braçe thotë “kufoma” kriminale merret akoma me politikë.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Braçe shkruan se nuk e harron dot këtë ngjarje pasi personi në fjalë, i referohet Sali Berishës, është akoma në politikë dhe vijon ta kërcënojë.

Postimi i plotë:

#26MAJ PERSERI

EDHE TE DUA TE HARROJ,

KUFOMA KRIMINALE NUK ME LE!

Merret akoma me politike, ben te njejten gje, KERCENON dhe minon cdo perpjekje te perbashket per normalitet demokratik, sic beri perseri sot;

E DINI PSE? E THERRET GJAKU!

Ne 26 maj, donte te vriste ZGJEDHJET dhe i vrau, pergjithnje;

Prova gjenerale ne Libofshe, Greshice, Ngracan nje vit me pare, i rezultoi sukses, por bezdia e reagimit e shtyu per me shume;

ME 26 MAJ DONTE TE VRISTE PARTINE SOCIALISTE, PER FARE!

Une jam per fat gjalle; pistoleta qe goditi disa here fytyren time, mund edhe te shkrepej me plumbin qe kishte ne goje;

Si une te gjithe koleget socilist ne seline e PS ne Berat dhe cilido socialist tjeter anekend Shqiperise, i masakruar e hedhur ne rruge, ne oborrin e birucat e komisariateve, deri ne shatervan!

ISHIM SOCIALISTE, KOMUNISTE PER TE DHE NUK DUHET TE EGZISTONIM!

Minimi i demokracise nisi aty;

FILL PAS TIJ NISI MASHTRIMI I MADH PIRAMIDAL DHE GRABITJA ME E MADHE NE HISTORINE E SHQIPERISE;

U GRABIT CDO SHQIPTAR DERI NE QINDARKEN E FUNDIT!

Degjoni, ka nje aksiome sipas te ciles “krim pa ndeshkim nun ka”;

Por ky vend, me padrejtesine historike, ka krime si keto PA NDESHKUAR!

Deri diten qe do jete keshtu,

KUJTESA NUK DO HUMBE PER TE RISJELLE KRIMIN E KRIMINELIN

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erion Braçe (@erionbrace)

Më të lexuarat