BREAKING NEWS

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës së bujshme të Bashës, reagon Rama

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës
x

Politike

Erion Braçe publikon videon dhe ironizon keq Lulzim Bashën: Kështu do ju fshijë Lyl Magjistari

Erion Braçe publikon videon dhe ironizon keq Lulzim Bashën:

Zv.kryeministri, Erion Braçe ka publikuar një video të kreut të PD Lulzim Basha, që u bë virale në internet për shkak se një qytetar i del spontanisht në video live dhe qesh.
“Keshtu do ju fshije #LYLMAGJISTARI! Ju pata thene qe i duheni tani, deri ne zgjedhje; Do ju harroj nje dite me pas! Por ky te zhgenjen perhere; JU FSHIN QE TANI! Imagjinoni nje dite pas zgjedhjeve, as do jeni me”, shkruan Braçe dhe publikon videon.

 

Më të lexuarat