BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Politike

Erion Braçe reagon ndaj akuzat të PD për shtëpitë te 5 Maji: Më drejt se kaq ka?

Erion Braçe reagon ndaj akuzat të PD për shtëpitë te

Erion Braçe hedh poshtë akuzat e Partisë Demokratike se shtëpitë e banorëve të “5 Maji” në Tiranë po shemben për të ndërtuar pallate oligarkët.

Deputeti dhe ish-zv.kryeministri deklaron se banorët janë shpërblyer në mënyrë të drejtë.

Reagimi i plotë:

TEK “5 MAJI” NUK KA BIZNES NDERTIMI!

TEK “5 MAJI” NUK PO NDERTON PALLATE OLIGARKU!

TEK “5 MAJI” PO NDERTON NJE LAGJE TE TERE SHTETI, SHTETI!

Qe e verteta te mos vritet nga zhurma e gangstereve politike;

??Cdo banor qe ka nje truall e shtepi me CERTIFIKATE PRONESIE, DO MARRE METER PER METER SIPERFAQEN E SHTEPISE POR EDHE PER TRUALLIN;

??Cdo banor qe ka nje shtepi te PA LEGALIZUAR apo TE SKUALIFIKUAR nga LEGALIZIMI, DO MARRE METER PER METER SIPERFAQEN E SHTEPISE NE PALLATET QE PO NDERTOHEN;

??Pallatet qe po ndertohen DO STREHOJNE banoret me shtepi te demtuara nga TERMETI por edhe KETA BANORE qe po ju prishen shtepite sot!

ME DREJTE SE KAQ KA?

Urdheroni!

 

Më të lexuarat