BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Politike

Erion Braçe shpërthen ndaj Lulzim Bashës: Këto janë përfitimet që kërkon të marrë...

Erion Braçe shpërthen ndaj Lulzim Bashës: Këto janë

Ish-zv.kryeministri Erion Braçe ka komentuar zhvillimet e fundit politike. Ai tha se propozimet e Lulzim Bashës për ndryshime në Kushtetutë nuk sjellin përfitime për popullin, por janë në të mirë të politikanëve.

Postimi i Braçes

NJEJTI FILM, E NJEJTA HISTORI;

E VJETER, SHUME E VJETER:

ASGJE PER POPULLIN, GJITHCKA PER VETE!

Eshte e turpshme qe politika te NDRYSHOJE #KUSHTETUTEN vec per vete; ZERO PERFITIM PER POPULLIN!

1. Rikthimi i #KOMUNAVE per disa KRYETARE me shume, per pese leke me teper; thjesht pjese ne TEPSI ne TAVOLINE nga nuk bie asnje therrime per njerezit;

2. “KOALICIONET” nje instrument thjesht per te sjelle ne Kuvend te PAVOTUESHMIT, partite e pavotueshme, pra perseri per vete e ne kurriz te njerezve;

3. Vetingu i politikaneve serisht per vete, nje proces jo spastrimi por pastrimi per politikane te shpallur “non grata”, per politikane qe kane vrare e kane vjedhur e qe ne rregjistrat e shtetit figurojne “TE PASTER”, te pa hetuar, te pa gjykuar, te pa denuar!

Me e vjeter nuk behet!

Më të lexuarat