BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Politike

Erion Braçe thumbon deputetët pa maskë në Kuvend: Mesazhi më i poshtër për shëndetin

Erion Braçe thumbon deputetët pa maskë në Kuvend: Mesazhi

Erion Braçe ka reaguar ashpër ndaj deputetëve të papërgjegjshëm të Kuvendit, të cilët kanë thyer masën kryesore anti-COVID, atë të mbajtjes së masës mbrojtëse në ambiente të brendshme.

Deputeti i PS, ka publikuar disa sekonda nga seanca e mëparshme e Kuvendit, ku shfaqet kreu i PD, Lulzim Basha duke grisur fletën e votimit, pa maskën anti-COVID!

Duke marrë për shembull kryedemokratin, Braçe ka thumbuar të gjithë deputet që nuk e mbajnë maskën, duke e konsideruar të padrejtë për të gjithë qytetarët që janë të detyruar ta zbatojnë se në të kundërt gjobiten.

“Ndryshe as mos i kërkoni me njerëzve të zbatojnë RREGULLAT!”, shkruan ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erion Braçe (@erionbrace)

Më të lexuarat