BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë", profesori i sëmundjeve infektive jep lajmin që po e prisnim të gjithë: Pandemisë Covid-19 që pushtoi botën, po i vjen fundi! Ja pse nuk do të ketë valë të tretë

"Ndodh për herë të parë", profesori i
x

Politike

Erion Braçe publikon pamjet brenda zyrës së tij dhe sfidon publikisht Lulzim Bashën

Erion Braçe publikon pamjet brenda zyrës së tij dhe sfidon

Kreu demokrat, Lulzim Basha, pretendon se zyra e zv/kryeministrit Erion Braçe kushton 1.6 milionë euro.

Braçe ka postuar një foto të zyrës së tij e cila shfaqet e prishur dhe me dëme që nga tërmeti. Ai sfidon Bashën të publikojë pamje nga zyra e tij.

“Nga zyra ime 1.6 milion euro sipas Lylit! Kështu prej 11 muajsh. E ftoj Lylin t’u tregojë zyrën e tij, pastaj po mundi edhe dupleksin e shkatërruar pas stadiumit”, shkruan Braçe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miremengjes!; Nga zyra ime 1.6 milion euro sipas Lylit! Keshtu prej 11 muajsh. E ftoj Lylin tu tregoj zyren e tij, pastaj po mundi edhe dupleksin e shkaterruar pas stadiumit.

A post shared by Erjon Brace (@erionbrace) on

Më të lexuarat