BREAKING NEWS

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi: Sot është një ditë shumë e vështirë për mua

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi:
x

Politike

Erjon Veliaj tregon arsyen pse po “shkërmoqet” LSI

Erjon Veliaj tregon arsyen pse po “shkërmoqet” LSI

Kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj, ka komentuar kalimin e anëtarëve nga LSI tek PS.

Veliaj theksoi se të kthyerit janë si djemtë plangprishur, të cilët pasi panë botën, kuptuan se nuk ka më mirë sesa shtëpia e tyre.

“Kjo historia e kalimeve është e vjetër sa vetë njerëzimi. Djali plangprishës mendon se bota atje është më e mirë se shtëpia jote, por djali plangprishës kupton se s’ka më mirë se shtëpia e vet. Është një ftesë për t’u kthyer në shtëpinë e vet. LSI që është antiamerikane, që i vihet kundër amerikanëve dhe europianëve”, u shpreh Veliaj për News24.

Më të lexuarat