Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"ERTV", zbuloni kush është deputetja më e ndjekur gjatë Kuvendit

Postuar: 13/09/2017 - 11:54

“Edi Rama Televizion” (ERTV), ka transmetuar direkt të gjithë Kuvendin ku u debatua në lidhje me miratimin e programit të Qeverisë së re "Rama 2".

Ndjekësit e kryeministrit në Facebook kanë qënë të interesuar të ndjekin më shumë fjalën e një deputeteje rishtare në Kuvend siç është Elisa Spiropali se atë të vetë kryeministrit.

Elisa Spiropali (76.2K) kishte dukshëm më shumë njerëz që e ndoqën live, sesa Edi Rama (68.1K).
Po ashtu edhe ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri (48.1K) që foli dje për 21 Janarin ka mundur me “vieës” Fatmir Xhafajn, ministrin aktual (34.8K).

Shikueshmëri të mjaftueshme ERTV ka pasur edhe kryeopozitari Lulzim Basha (56.2K).

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 27

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/07/2018 - 21:33

Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu ka reaguar pas deklaratës së sotme të ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati lidhur me marrëveshjen për detin me Greqinë.

Postuar: 22/07/2018 - 20:42

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, i ka dërguar sot një letër kryetarit të Kuv

Postuar: 22/07/2018 - 20:08

Mes polemikave dhe akuzave nga ana e opozitës se Shqipëria ka vendosur që të shkëmbejë territore

Postuar: 22/07/2018 - 19:20

Ministri i jashtëm gjerman, Michael Roth, në një konferencë me homologun e tij Bushati, ka deklar

Postuar: 22/07/2018 - 19:16

Ministri gjerman ndodhet për një vizitë zyrtare në Shqipëri me homologun e tij Ditmir Bushati

Postuar: 22/07/2018 - 18:04

Që kur maxhoranca miratoi ligjin për vettingun në Policinë e Shtetit, Partia Demokratike e cilëso

Postuar: 22/07/2018 - 15:53

Pakënaqësi dhe përçarje në Partinë Demokratike në Dibër.