BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Politike

Çështja Berisha, Lisandër Hoxha kritika Basha: Humbës serial që rri si peshk

Çështja Berisha, Lisandër Hoxha kritika Basha: Humbës

Nënkryetari i FRPD, Lisandër Hoxha ka deklaruar se vendimi i kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, për të përjashtuar ish-kryeministrin Sali Berisha nga grupi parlamentar, ka prodhuar krizë. Ai është shprehur se kriza nuk është mes demokratëve, por mes rolit të Bashës dhe të ardhmes së PD.

Më tej ai ka thënë se Basha është një humbës serial, i cili nuk duhet të rrijë si peshk, por duhet të flasë.

“Vendimi i Lulzim Bashës ka prodhuar krizë, por jo mes demokratëve, por mes rolit të tij dhe të ardhmes së Partisë Demokratike. Ai është një humbës serial. I kam thënë disa herë ta shprehë qëndrimin që ka dhe të mos rrijë si peshk, do ta përjashtosh apo do ta mbash” thotë ai.

Më tej ai është shprehur se Lulzim Basha me kokën e tij i ka falur kryeministrit Edi Rama, 34 mijë nëpunës publikë.

“E vërteta është se Lulzim Basha me kokën e vet e ka çuar PD në greminë. Basha i fali Edi Ramës 34 mijë nëpunës publikë”, thotë ai.

Më të lexuarat