BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Politike

Evi Kokalarit “nuk i ndahet shpirti” nga Sali Berisha, detaji në filxhanin e saj të kafes po bën xhiron e rrjetit (FOTO)

Evi Kokalarit “nuk i ndahet shpirti” nga Sali Berisha, detaji

Aktivistja Evi Kokalari nuk e kursen mbështetjen publike ndaj Sali Berishës. Së fundmi ajo ka publikuar një foto duke shijuar kafen e mëngjesit në Krujë.

Por ajo që bie në sy është filxhani që mban në dorë. Një foto e ish-kryeministrit është e stampuar mbi filxhan.

“Kafja e mëngjesit në Krujë”, shkruan Kokalari krahas fotos.

Evi Kokalarit “nuk i ndahet shpirti” nga Sali Berisha, detaji

 

Më të lexuarat