BREAKING NEWS

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e emigrantëve? Ja si përgjigjet Damian Gjiknuri

Marrëveshja për Zgjedhoren përfshin votën e
x

Politike

"Faleminderit Shqipëri. Një vend që nuk i braktis miqtë", kryeministri Rama publikon pamjet që po bëjnë xhiron në rrjet

"Faleminderit Shqipëri. Një vend që nuk i braktis

Dje Shqipëria dërgoi në Itali 30 mjekë dhe infermierë në luftën kundër koronavirusit.

Ambasada Italiane ka postuar sot një video me pamjet nga çdo qytet në Shqipëri që u solidarizua me dhimbjen e Italisë duke veshur disa institucione me flamurin e fqinjit përtej Adriatikut në shenjë mbështetje.

Kryeministri Rama e ka shpërndarë në rrjetet sociale këtë video, me një sërë mesazhesh sensibilizuese për Italinë.

Më të lexuarat