BREAKING NEWS

Dalin detaje nga të shtënat me armë në Rrëshen, ndërrojnë jetë vëlla e motër

Dalin detaje nga të shtënat me armë në Rrëshen,
x

Politike

“Fantastike”, kryeministri Rama nxjerr videon nga Korça dhe i lë të gjithë pa fjalë

“Fantastike”, kryeministri Rama nxjerr videon nga Korça dhe i

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur si urim mëngjesi për këtë të premte, pamjet fantastike nga Festa e Birrës në Korçë.

Teksa poston një video me netët e festës në këtë qytet, Rama shkruan se “për 5 ditë mijëra vizitorë e pushues shijuan traditat më të bukura të zonës bashkë me spektaklin dhe birrën shqiptare”.

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES --

dhe me këto pamje fantastike nga Festa e Birrës në Korçë, ku për 5 ditë mijëra vizitorë e pushues shijuan traditat më të bukura të zonës bashkë me spektaklin dhe birrën shqiptare, ju uroj një ditë të mbarë --

#festatlokale2019 #smilealbania------